Görüşler

Bizim hakkımızda kursiyerlerimiz ne diyor ?

İzmir ve Denizli Tango kursu olarak hizmet veren kursumuzu bir de bizi tercih eden kursiyerlerimizden dinleyin.

7 görüş eklenmiş.

  1. Tango dersleri oldukça verimli olduğu İlgili ve güler yüzlü insanların olduğu bir kurum herkese tavsiye ederim

  2. KURSUNUZDAKİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARINIZ VE YÖNETİCİLER HEPSİ GÜLER YÜZLÜ ÇOK İYİLER. ÇOK MEMNUN KALDIM. GEREKEN HERŞEYİ YAPTILAR. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

  3. Tangoizm kursuna çok teşekkür ederim. Bana her konuda çok yardımcı oldular. Bence İzmir’deki en iyi tango kursu. başarılar dilerim.

  4. KURSUNUZUN BU KADAR PROFESYONEL OLDUĞUNU BİLMİYORDUM. GELDİM VE GÖRDÜM. ÇOK İYİSİNİZ . EĞİTİM VE HOCALAR VE ÇALIŞANLARINIZ HEPSİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

    Kursunuzun bu kadar profesyonel olduğunu bilmiyordum. Geldim ve gördüm. Çok iyisiniz. Eğitim, hocalar ve çalışanlarınız birbirinden değerli. Çok teşekkür ederim, İzmir’de Tango kursu arıyorsanız kesinlikle başka bir yere gitmeyin.

  5. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM. HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ. ÇOK GÜZEL BİR KURS ALDIM HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER

  6. Çok Başarılı Bir tango Kursu Herkese tavsiye ederim. Kurumsal çalışan, Pozitif güler yüzlü hocaları ve çalışanları olan gerçekten bu işi Denizli’de iyi en iyi yapan yapan bir kurs. çok teşekkür ederim

  7. Tangoyu bende tutku haline getiren, dans akşamlarını iple çektiğim, değerli Burak hocamızla bizi buluşturan keyif dolu bir ortam burası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir