Yorumlar

Bizim hakkımızda kursiyerlerimiz ne diyor ?

Tango Kulübü İzmir Yorumları

izmir tango kulübü yorumları  bizim kulübümüzden yolu geçmiş tango dansçıları tarafından çeşitli spesifik ve genel geçer kriterler ile değerledirme ve tavsiyelerinin bulunduğu bölümdür. Burada yapılan yorumların hepsi, tango sosyal dansı başlığı altında yolumuz kesişen dansçı adaylarının; bizlerin ricalarıyla gerçekleştirdikleri şahsi yorumlarıdır.

Daha çok yoruma ihtiyaç duyduğunuz durumda google haritalar üzerinden tangoizm dans stüdyosu işletme yorumları kısmına bakabilir, daha çok paylaşılmış deneyim üstünden bizler hakkında fikrinizi olgunlaştırabilirsiniz.​​​ ​

Eğer stüdyomuzun içini ve dansımızı merak ediyorsanız; Tangoizm Dans Stüdyo youtube kanalımızın videolar kısmına bakabilisizin. Tango Çalışma sonlarında bizleri tercih eden sosyal tango dansçısı adayları için hatırlatma amaçlı çektiğimiz videoları bulabilirsiniz. Hem dansımız hakkında hem de stüdyomuzun salonu hakkında fikir edinebilirsiniz.

Yaklaşık 25 – 30 adet yüklenmiş tango çalışma sonu videosuna buradan ulaşabilirsiniz. izmir tango stüdyoları arasında çalişma sonu videosuna youtube’dan ulaşabileceğiniz, alanında uzman tek tango stüdyosu olduğumuzu da belirtiriz. Yaptığımız çalışmaların, müfredatımızın ve dansımızın ne kadar güvenilir olduğundan da bahsetmeden geçmek istemedik.

Hazır youtube kanalımıza girip bizlerin çalişma sonu videolarına göz atarken yine aynı kanal içinde şimdiye kadar düzenlemiş olduğumuz tango etkinliklerimizin gösteri videolarını da bulabilir, tangonun harika ambiansına şahit olabilirsiniz.

Artık sizleri önce bizler için yapılmış yorumları incelemeye, daha sonra youtube kanalımızdaki videolarımızı izlemeye; biran önce de güzel stüdyomuza ve eşsiz bir dans olan tango dansımızla tanışmaya bekliyoruz.  

10 görüş eklenmiş.

  1. Dansa başlarken çekingenlik mi bu topluluk ve eğitmenin kesinlikle tabularını yıkacak... Keyifli ve samimi, sıcakkanlı ve anlayışlı. Doğru adrese geldiğimi ilk gün anladım, dans etmek istiyorsanız eğitmenimiz Burak beyin enerjisiyle tanışmalısınız. Katılımcıların aldığı keyif ve enerjiyi birbirlerine yansıtmaları müthiş. Bir sonraki güzel buluşma için şimdiden teşekkürler...

  2. Tango Kulübü,tek kelimeyle muhteşem!..Başta Burak Hoca olmak üzere;tüm çalışanlar Harika!..Hepsi pozitif,hepsi kaliteli…Dansın sizi saran büyüsüne ne demeli?Tangoizm karşısında kelimeler kifayetsiz,kelimeler sus pus…Farkı kalitesi!..

  3. Güler yüzü ve pozitif enerjisiyle bizi karşılayan Burak hocamızla,ders yapmak büyük zevk.Tangoyu öğrenmek ve büyük bir zevkle yapmak isteyen herkese öneriyorum.Herşey için teşekkür ederim.

  4. Bu kadar keyifli bir eğitmenle ancak bu kadar keyifli bir ders geçirebilirdim. Kulübe başlamak için hep birşeyleri bekleriz ya, keşke daha önce gelseydim dedim bu akşam.Sanırım hiç bitmeyecek bir başlangıç yaptım. Kaliteli bir eğitim arayanlara doğru adres. Güleryüzü ve hiç bitmeyen pozitif enerjisiyle Burak hocamızla öğrenmeme şansınız yok.

  5. Tangoyu bende tutku haline getiren, iple çektiğim, değerli Burak hocamızla bizi buluşturan keyif dolu bir ortam burası.

  6. Tango dersleri oldukça verimli olduğu İlgili ve güler yüzlü insanların olduğu bir kurum herkese tavsiye ederim

  7. Tangoizm kulübüne çok teşekkür ederim. Bana her konuda çok yardımcı oldular. Bence İzmir’deki en iyi tango kulübü. başarılar dilerim.

  8. stüdyodaki herkes çok samimi ve çok sıcakkanlıydı. Gerçekten çok memnun kaldım.Başarılarınızın devamını dilerim.

  9. Başarılarınızın devamını diliyorum. Her şey Çok güzeldi. teşekkürler

  10. Kulübünüzün bu kadar profesyonel olduğunu bilmiyordum. Geldim ve gördüm. Çok iyisiniz. Eğitim, hocalar ve çalışanlarınız birbirinden değerli. Çok teşekkür ederim, İzmir’de Tango Kulübü kesinlikle başka bir yere gitmeyin.

×
0916
Bugüne özel indirim
kodunuzu unutmayın.
Kod birkez görüntülenir. Kişiye özeldir.
Sadece erken kayıtlar için geçerlidir.
0 Gün
4 Saat
59 Dakika
59 Saniye