Tag Archives: tango kursu izmir

tango kursu izmir

tango kursu izmir, TangoizmDS isminden de anlaşılacağı gibi Arjantin Tango uzmanlığında eğitmen tarafından kurulmuştur. Zengin bir müfredat, farklı ve yenilikçi bir bakış açısına sahiptir.

Tango anlayışı ile tango algısına yeni nesil tango akımı fırsatını yakalama şansu sunmaktadır. izmir ‘in tango ortamlarına kazandırdığı bir çok izmirli tango dansçısı ile izmir’de tangonun gelişip büyümesinde gerçekçi bir rol oynamıştır.

Aynı zamanda eğitmen ve etkinlik olarak da izmir’in ve Türkiye’nin en genç ve dinamik Tango okullarından olma özelliğine sahiptir. Tangoizm Dans stüdyosu çatısı altında yoğun bir şekilde tango çalışmaları yapılmaktadır.  tango sosyal dans ortamına yetiştirdiğimiz izmir tango kursu’nun bir çok dansçısı vardır.
Daha sonra bu dansçıları Avrupa Tango Şampiyonalarında boy göstermeleri için yarışmacı formatlarında da geliştirmiştir.

No Image Found

izmir tango pratik

Tango’yu seviyorsunuz ama bir türlü istediğiniz gibi olmuyor mu ? aylar geçiyor, insanlar öğreniyor ama siz hala yerinizde mi sayıyorsunuz ? ...

No Image Found

Ücretsiz Tango Pratik

Her perşembe olduğu gibi yine ücretsiz tango pratikleri için Tangoizm’e davetlisiniz. tango izmir ve pratik denildiğinde akla ilk gelen tan...