Tag Archives: izmirde tango

izmirde tango

izmirde tango,

Tangoizm Dans Stüdyosu, içerisinde belge ve gerekli yetilere sahip eğitmenlerin bilgi ve becerilerini paylaştığı, tango kursu ‘dur.

Avrupa Başarısıyla Onaylanmış İzmir Tango

isminden de anlaşılacağı gibi Arjantin Tango uzmanlığında eğitmen tarafından kurulan TangoizmDS, zengin bir müfredat, farklı ve yenilikçi bir bakış açısına sahiptir. Tango anlayışı ile tango kursu algısına yeni nesil tango akımı fırsatını yakalama şansı sunmaktadır. izmir’in tango kursu ortamlarına kazandırdığı bir çok İzmirli tango dansçısı ile izmir’de tangonun gelişip büyümesinde gerçekçi bir rol oynamıştır.

Aynı zamanda eğitmen ve etkinlik olarak da izmir’in ve Türkiye’nin en genç ve dinamik Tango okullarından olma özelliğine sahiptir. TangoizmDS çatısı altında yapılan tango çalışmaları ile tango sosyal dans ortamına yetiştirdiğimiz tango kursu’nun bir çok dansçısı vardır.
Daha sonra bu dansçıları Avrupa Tango Şampiyonalarında boy göstermeleri için yarışmacı formatlarında da geliştirmiştir. Yarışma esnasında hem İzmir hem Türkiye tangosunun temsilcileri haline getirmiştir.

No Image Found

Tango Kalite Kalibrasyonu

Tango Geceleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm kullanımları içeren dört dörtlük bir tango semineri sizler için geliyor. – Tango kapalı t...