La Soocia Tango Practica

Hem sosyalliğe hem pratiğe bekliyoruz. izmir tango pratiği ‘inde Keyif için dans etmek isteyenlerle keyifle çalışıyoruz.Bilgi, farkındalık biraz da atıştırmalıkla süper bir haftasonu pratiği…Eksik olduğunu düşündüğünüz tango dinamiklerinizi tam üç avrupa tango şampiyona dereceli sosyal tango eğitmenimize danışın; Tangoizm’de pratik yapmanın avantajını yaşayın…Tangosunu geliştirmek isteyen dostları her pazar bekliyoruz.

Tango çalışarak güzelleşir. ilk bir kaç ay boyunca pratik çok önemlidir. Siz de dansınız bir an önce iyi olsun istiyorsanız. Dengeli keyifli bir tango dansçısı olmak için sabırsızlanıyorsanız. bugün de iş stresinizden kurtulmak istiyorsanız. Biraz kafa dağıtmaya, biraz monoton yaşamdan çıkmaya, bolca da tango çalişmaya ilk fırsatta alsancak’taki nezih bir ortama izmir tango pratiği ‘ne bekliyoruz. iki çift ayakkabınızı ve Tangonuzu alın gelin…

Ücretsiz Tango Çalıştay fırsatını kaçırmayın..!

Su, çay, kahve ve atıştırmalıklar ikramımızdır.
Yer: Alsancak, Tangoizm DS
Tarih: 28.07.2019
Saat: 17.00 – 21.00

Tangoizm Dans Stüdyo/Alsancak
0555 187 17 77
https://wa.me/905551871777
www.tangoizm.com
Tangoizmds@gmail.com
https://www.facebook.com/pg/TangoizmDS 
https://tangoizmds.business.site

Duyurularımız her hafta ve rutin olarak öncelikle tangoizm.com sitemizin duyurular kısmından yapılmaktadır. İkincil platformlar olarak da facebook ve instagram sayfalarımızı takip edebilirsiniz. Eğer dilerseniz stüdyomuza ders, pratik ve ya milonga etkinliklerimize katılım yaptığınızda gsm numaranızı bırakırsanız düzenli olarak sms tipinde sizlere mesaj atabilir, etkinliklerimizden haberdar olmanizi sağlayabiliriz.

izmir tango , izmir tango pratik , izmir tango portalı , tango izmir , tangoizm , izmir tango kursu