Derslerimiz

İzmir Tango duyuruları, Pratikleri, Milongaları ve daha fazlası burada...

İzmir Tango Kursu

izmir tango kursu, Tangoizm Dans Stüdyosu kurucu ve eğitmeni olan Burak Özçelik Son Üç Yılın Avrupa Mundial Tango Şampiyonalarında Üst Üste Dereceler Almış, Türkiye’nin Tek Eğitmeni olmuştur. Aynı zamanda Eğitmenimiz İzmir’in M.E.B Uzman Eğitmen Sertifikalı tek erkek tango eğitmeni olarak, tango derslerini gerekli titizlikle ve müfredata uygun şekilde işlemektedir.

Alsancak bölgesinde yenilikçi, bilgiye açık ve çağdaş bir düşünce biçimi derslerimiz devam ediyor. Keyifli bir hobi güvenli bir eğitim için sizler için bekliyoruz. Derslerimiz derslerimiz mundial yarışma dereceli eğitmenimiz ile gerçekten yüksek verimlilik aynı zamanda olabildiğincede keyif ile iltenmektedir. yoksa siz daha tangoyu izmir tango kursu tangoizm’de denemediniz mi?

Ders Amaçlarımız

Tangoizm Dans Stüdyosu bünyesinde yetişmiş bir çok tango dansçısı ile TangoizmDS izmir’in tango sosyal dansçı kitlesinin büyüyüp gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Kendi bünyesindeki tüm dansçıları çok titiz bir çalışma ile dans ortamlarına kazandırmakla kalmayıp; dansçılarının seviyelerini asistan ve asistan eğitmen klasına eriştirmiş, onlara özveri ile tangonun püf noktalarını aktarmış, yeni gelen dansçı adaylarının tango gelişimlerine destek olabilir hale getirmiştir.

Tüm bu uğraşlar tango ile tanışmak için izmir tango kursu Tangoizm dans stüdyoyu tercih eden tangosever sosyal dansçı adayların doğru bir destek, partnersiz katılımcıların derste partnerlerinin sağlanması, ders sonrasında yapılan pratiklerin verimli geçmesi, en kısa sürede tango yetisinin kazandırılması, tango dansı öncelikli kaliteli bir sosyal tango toplululğunun oluşması, keyifle geçmesini istediğimiz bir öğrenme sürecinin oluşmuş olması için verdiğimiz çabamızdır.
Eğer derssonu videolarımıza göz atmak isterseniz 
Tangoizm Youtube kanalımızın linki

  • Partnersiz katılım mümkündür.
  • Dilediğiniz kıyafet ve ayakkabı ile derse gelebilirsiniz.
  • Dersler haftada 1 gün 1 saattir.
  • Başlangıç seviye gruplar hizmet kalitesi ve verimlilik adına maximum 4-5 çift ile sınırlandırılmıştır.

Ön başvuru yapmak için tıklayınız  

Neden Tango yapmalısınız?

İzmir Tango Kursu'na başlamanız için bir kaç sebep.

İzmir Tango Kursu ile Dans etmeye başlayın!

Kendinizi müziğin ritmine bırakın

İzmir Tango Kursu ile Stresten kurtulun

Tango ile stresden uzaklaşın.

Tango ile Sosyalleşmeye başlayın

Yepyeni bir çevre edinin ve sosyalleşmeye başlayın.

İzmir'de Tango yaparak Eğlenin

Tango ile hem eğlenirken kendinize olan güveninizi arttırın.